انتخاب وکیل دادگستری و بهترین وکیل تهران و ایران

با تماس با موسسه حقوقی دادگان می‌توانید درخواست وکیل برای انجام امور حقوقی خود را داشته باشید،
در ابتدا در یک جلسه حضوری مدارک شما توسط وکیل پایه یک دادگستری که بعضاً از قضات بازنشته دادگستری هستند مطالعه شده و اگر پرونده شما راه‌حلی داشته باشد به شما اعلام و وکالت پرونده شما به وکیل پایه یک دادگستری سپرده می‌شود.

وکیل پایه یک دادگستری با استفاده از تجارب و دانش حقوقی که در پرونده‌های مختلف به دست آورده است شما را در رسیدن به حق خود در دعاوی قضایی یاری رساند. با انتخاب وکیل پایه یک دادگستری خوب می‌توانید به راحتی از حقوق سیانت کنید.

 فهرست عناوین مقاله انتخاب وکیل دادگستری:

 چگونه یک وکیل دادگستری مجرب برای پرونده خود انتخاب کنید؟

اگر شما درگیر پله‌های ناتمام دادگاه ها شده‌اید و دیگر امیدی به موفقیت و رسیدن به حق و حقوق خود ندارید و در جستجوی وکیل پایه یک دادگستری متخصص هستید، بهتر است بدانید که میتوانید از طریق وکیل دادگستری با تجربه و کاردان که با تمام قوانین حقوقی بروز آشنایی کامل دارد و می تواند انواع پرونده‌های حقوقی و حقیقی شما را در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه با موفقیت به سرانجام برساند، آشنا شوید و برای رفع انواع مشکلات قانونی خود از ایشان کمک بگیریدو بصورت تمام وقت شما را در حل مشکلات با موضوعات مختلف پشتیبانی می‌کند .

مهمترین وصفی که موکل برای انتخاب وکیل باید به آن توجه کند اعتماد و امانت داری وکیل است .

از طریق تماس با موسسه حقوقی دادگان می‌توانید درخواست وکیل برای انجام امور حقوقی خود را داشته باشید .

در ابتدا در یک جلسه حضوری مدارک شما توسط وکیل پایه یک دادگستری که بعضاً از قضات بازنشته دادگستری هستند مطالعه شده و اگر پرونده شما راه‌حلی داشته باشد به شما اعلام وکالت پرونده شما به وکیل پایه یک دادگستری سپرده می‌شود .

وکیل پایه یک دادگستری با استفاده از تجارب و دانش حقوقی که در پرونده‌های مختلف به دست آورده است شما را در رسیدن به حق خود در دعاوی قضایی یاری می رساند . با انتخاب وکیل دادگستری به خوبی وبا اطمینان خاطر میتوانید از حقوق خود سیانت کنید .

گاهی دیده شده است که افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم، خود را وکیل دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان دریافت کرده اند . در صورتی که، هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ها نداشته و با وعده های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با برخی افراد دارای نفوذ، اقدام به اخاذی و به اصطلاح کار چاق کنی کرده‌اند . به همین دلیل موکل باید پس ازکسب اطمینان از معتبر بودن پروانه وکالت و بررسی شخصیت و صلاحیت و مهارت‌های وکیل پایه یک دادگستری مورد نظر اقدام به بستن قرارداد با وی کند .

چرا باید برای جستجوی وکیل با ما تماس بگیرید؟

زیرا موسسه حقوقی دادگان مجموعه‌ای است که دارای این ویژگی میباشد به این صورت که شامل گروهی از وکلا است که هر یک حسب تخصص خود وکالت پرونده‌های حقوقی را بر عهده میگیرند . شامل وکلای پایه یک دادگستری که در حوزه خانواده، کیفری، ملکی، وصول مطالبات، انحار وراثت و مسائل مربوط به دیوان عدالت اداری فعال و به صورت تخصصی اعلام وکالت میکنند .

مهم‌ترین ویژگی یک وکیل خوب مورد اعتماد بودن وی می باشد . این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و مسئولیت پذیری وکیل میباشد .

وکیل پایه یک دادگستری که از نظر اخلاقی تمام محاسن را دارا باشد اما فاقد تخصص و علم کافی باشد، نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند . بنابراین وکیل دادگستری را می توان مورد تایید قرارداد که هم از نظر سلامت اخلاقی مورد وثوق باشد و هم تخصص کافی در اموری که به وی سپرده می شود را کسب کرده باشد .

موسسه حقوقی دادگان سالیان زیادی است که در حال انجام خدمات حقوقی به افراد و موسسات مختلف میباشد و با مسئولیت پذیری که دارد در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین عملکرد پرونده های حقوقی را به اتمام رسانده است .

در صورتیکه توانایی مالی برای گرفتن وکیل را هم نداشتید، می‌توانید با گرفتن وقت مشاوره حقوقی حضوری در خصوص روند پرونده خود راهنمایی های لازم را دریافت کنید .

حق الوکاله وکیل بر چه اساسی تعیین میشود؟

بعد ازانتخاب و تایید توانایی وکیل، نوبت به انعقاد قرارداد با وی میرسد، آنچه که در این خصوص ملاک عمل خواهد بود توافقی است

که بین وکیل و موکل صورت می گیرد . به این ترتیب که، این توافق می تواند بیشتر، کمتر یا برابر تعرفهای باشد که در آیین نامه پیش بینی شده است .

به طور کلی حق الوکاله وکیل صرفا بر اساس توافق میان وکیل و موکل میباشد .

هزینه هایی هم وجود دارند که شامل حق الوکاله نمی باشد و موکل ملزم به پرداخت آن میباشد مانند هزینه های مربوط به ثبت دادخواست و اوراق و حق الزحمه مربوط به کارشناسی و .... .

تخصص و تجربه در قبول پرونده های خصوصی چقدر میباشد؟

موسسه حقوقی دادگان با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری و حقوقدانان و کارشناسان متبحر و با تجربه که همگی تخصص لازم و کافی در پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، وصول مطالبات و ... را دارند میتوانند ضمن قبول دعاوی و کلیه پرونده های حقوقی، اطمینان خاطر در جهت پیروزی پرونده را به موکلین خود به پشتوانه چندین سال تجربه در خصوص پرونده های حقوقی

بدهند و این امید راوکیل پایه یک دادگستریموسسه حقوقی دادگان در دل موکلخود زنده کنند که قطعا به حقشان خواهند رسید .

پرونده هایی که توسط اشخاص و وکلای دیگر در اکثر مواقع بی نتیجه مانده است توسط وکلای پایه یک دادگستری باتجربه موسسه حقوقی دادگان به راحتی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و در نهایت به نتیجه مطلوب میرسد . پس جای هیچگونه نگرانی نمیباشد و فقط کافی است که باما تماس گرفته و یک وقت مشاوره حضوری با وکیل متخصص بگیرید .

سپس ضمن حضور در موسسه و ادای توضیحات در خصوص پرونده و دادن وکالت به وکیل، دیگر نیازی به حضور موکل در هیچ مرحله نخواهد بود و موکل میتواند فقط منتظر حکم قطعی به نفع خود باشد .

پرونده هایی در زمینه خانواده که بهتر است آن را بر عهده وکیل بگذارید تا سریع تر به نتیجه برسید :

در طلاق توافقی اگر زن و مرد وکیل بگیرند در کمترین زمان ممکن ( یه هفته ) انجام خواهد شد و دیگر نیازی به حضور زن و مرد نیست .

در دعاوی مهریه و نفقه وکیل میتواند از طریق بهترین و مطمئن ترین راه ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن مانند توقیف اموال و مانع شدن از انتقال اموال به غیر و در صورت لزوم صوری اعلام کردن معاملات به منظور فرار از دین و همچنین اگر مرد خواستار طلاق باشد دریافت حقوق کامل زن مانند نصف اموال زوج که در دوران زوجیت بدست اورده و اجرت المثل دوران زندگی زناشویی و ... .

اهمیت گرفتن وکیل در دعاوی ملکی :

دعاوی ملکی عنوان کلی است برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری که به موضوع املاک مربوط میشوند در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت میشود از جمله دعوای الزام به تنظیم سند رسمی الزام به ایفای تعهد الزام به اخذ پایان کار الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی تقسیم و افراز املاک مشاع خلع ید و فروش مال غیر کلاهبرداری جعل سند تصرف عدوانی وبا توجه به گسترده بودن قوانین وآیین نامه مربوط املاک ثبت و ماده 100 کمیسیون شهرداری و ... راهنمایی و حضوروکیل در کنار شما باعث سریع تر به نتیجه رسیدن در کوتاه ترین زمان و با مطلوب ترین نتیجه به نفع موکل میباشد .

برای نمونه اگر برای الزام به تنظیم سند رسمی وکیل دادگستری گرفته شودراهنمایی و کمک هایی که وکیل میتواند به موکل خود ارائه دهد :

  • در صورت عدم حضور فروشنده مدت زمان تنظیم سند رسمی کمتر خواهد بود
  • نیازی به حضور خریدار در دادگاه نمیباشد
  • وکیل میتواند خسارتی را که در قرار داد پیش بینی شده است را سریعا از فروشنده مطالبه کند
  • در صورتیکه ملک در رهن باشد وکیل دادگستری میتواند فک رهن آن را رهن آن را از فروشنده بخواهد

5) در صورتی که فروشنده حاضر به انتقال و تنظیم سند نشد وکیل میتواند با حضور مامور دادگاه برای تنظیم سند رسمی به نام خریدار در محضر اقدام کند .

مزایای گرفتن وکیل در دعاوی کیفری :

در دعاوی کیفری 2 موضوع مهم است که شاکی در مرحله اول یعنی نحوه ی نگارش دادخواست ( شکوائیه ) و انتخاب عنوان مجرمانه که در قانون جرم انگاری شده است با توجه به مدارک و شواهد اگر بدون مهارت کافی این شکوائیه تنظیم شود میتواند ادعای اعاده حیثیت را از طرف متشاکی به همراه داشته باشد و نکته مهم دیگردر مورد لایحه نویسی و دفاع در دادگاه میباشد که شخص میتواند با مشاوره و همراهی وکیل پایه یک دادگستری در محاکم میتوانید روند و نتیجه ی محاکم را به نفع خودتان پیش ببرید زیرا که نحوه نگارش لایحه و یک دفاع مثبت در دادگاه احتیاج به دانش حقوقی و تجربه کافی نسبت به این موضوع دارد .

از دیگر امکانات موسسه حقوقی دادگان این است که پس از اینکه به مشکل برخوردید و یا سوالات حقوقی برایتان پیش آمد، قسمتی ایجاد شده است که می توانید مشاوره حقوقی رایگان انجام دهید و تمامی پرسش های حقوقی خود را مطرح کنید .

در صورتیکه در جستجوی وکیل هستید و قصد گرفتن وکیل پایه یک دادگستری متخصص را داشتید نیاز به مراحل و مدارکی میباشد که در قسمت زیر یک نمونه ازآن را برای شما توضیح میدهیم . برای جستجوی وکیل در خصوص هر یک از موارد بالا میتوانید به قسمت مربوط به آن مراجعه کنید .

موسسه دادگان