مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته

با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی توسط وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته متخصص مشکلات حقوقی خود را حل کنید.

اگر به صورت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان جواب سوال خود را نیافتید می‌توانید با استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی مشکل خود را برطرف کنید.

۱۵ دقیقه

شروع قیمت‌ها از

۳۰ هزار تومان

 • زمان مکالمه ۱۵ دقیقه
 • مشاوره حقوقی با تضمین کیفیت دادگان
 • مشاوره توسط وکیل دادگستری و مشاور حقوقی
۳۰ دقیقه

شروع قیمت‌ها از

۵۰ هزار تومان

 • زمان مکالمه ۳۰ دقیقه
 • مشاوره حقوقی با تضمین کیفیت دادگان
 • مشاوره توسط وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته
۶۰ دقیقه

شروع قیمت‌ها از

۱۰۰ هزار تومان

 • زمان مکالمه ۶۰ دقیقه
 • مشاوره حقوقی با تضمین کیفیت دادگان
 • بررسی محتوی و مدارک پرونده توسط وکیل و قاضی بازنشسته

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و قاضی بازنشسته دادگستری

...

تنظیم اوراق قضایی

تنظیم اظهارنامه، لوایح دفاعی، دادخواست و شکواییه و دیگر اوراق قضایی توسط وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته

درخواست تنظیم
...

تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداهای داخلی از جمله مبایعه نامه، اجاره نامه، مشارکت در ساخت، صلح‌نامه و قراردادهای تجاری و قرارداهای بین‌المللی

در خواست تنظیم
...

مشاوره حقوقی

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری به وسیله فرم رزرواسیون مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته

رزرو مشاوره حقوقی
...

مطالعه و بررسی پرونده

برای پیدا کردن راهکار حقوقی جهت دفاع از پرونده شما ابتدا باید پرونده شما توسط وکیل پایه یک دادگستری به خوبی مطالعه و بررسی شود

بررسی پرونده

مشاوره حقوقی تلفنی – مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته با وکیل

مرکز تخصصی مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری ارائه دهنده مشاوره حقوقی تلفنی – آنلاین و رایگان به صورت ۲۴ ساعته توسط جمعی از بهترین وکیل دادگستری در تهران جهت ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری: مرکز مشاوره حقوقی تلفنی دادگان بستری را آماده کرده است که اشخاص بتوانند در هر زمان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز بتوانند از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان بهره مند شوند و بتواند راهکار لازم برای حل مشکل حقوقیشان را پیدا نمایند. پس از تماس تلفنی با مرکز مشاوره حقوقی شما با عنوان سؤال حقوقی خود ، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در آن زمینه به شما مشاوره حقوقی ارائه می نماید.

به جهت تخصصی شدن دعاوی و پیچیدگی هایی که پرونده های حقوقی و کیفری دارد لذا ارائه مشاوره حقوقی تلفنی نیز به صورت تخصصی توسط وکیل دادگستری متخصص در آن زمینه ارائه شود . در زمینه ملک و املاک و دعاوی ثبتی املاک ، وکیل دادگستری که بیشترین تخصصش در زمینه دعاوی ملکی است ، مشاوره حقوقی تخصصی را به شما ارائه می نماید همچنین در زمینه دعاوی مختلف دیگر از جمله دعوی خانواده و طلاق ، عقود و قراردادها، دعاوی کیفری و سایر دعاوی نیز تخصص تأثیر مهمی را در ارائه مشاوره حقوقی جامع و کامل دارد. لذا در مشاوره حقوقی تلفنی می‌توان در سریعترین زمان به بهترین پاسخ خود دست یابید.

رزورو مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری

فواید رزرو مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی از دادگان

 1. با تعیین وقت مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی می‌توانید در اسرع وقت از مشاوره بهترین وکیل دادگستری برخوردار شوید.
 2. گاهی لازم است پرونده و مدارک شما بررسی شود که این امر با مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی با وکیل و قاضی بازنشسته میسر است.
 3. در برخی موارد به اقتضای پرونده شما نیاز است از مشاوره حقوقی با چند وکیل و قاضی همزمان مشاوره بگیرید تا بهترین راهکار به شما ارائه شود.
 4. مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری باعث آشنایی بیشتر شما با مشکل حقوقی خود شده و از بروز مشکلات حقوقی جلوگیری می‌کند.
 5. مشاوره حقوقی به صورت تلفنی و حضوری باعث بهبود امکان بررسی بیشتر پرونده و مشکل حقوقی شما می‌شود.

فرم رزرو مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی - مشاوره حقوقی ملکی – وکیل دادگستری امور ملکی و املاک

فواید و مزایای مشاوره حقوقی حضوری تلفنی و یا رایگان با وکیل پایه یک دادگستری: یکی از موارد مهمی که لازم است اشخاص از مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شوند در زمینه ی امور ملکی و املاک می‌باشد که پرونده های زیادی را در مراجع قضایی به خود اختصاص می‌دهد و بعضا نیز پرونده های پیچیده و سنگینی می‌باشد . پرونده های ملکی از پرونده هایی است که طرح دعوی و دفاع باید با دقت صورت گیرد چرا که کوچکترین اشتباه باعث شکست در پرونده می‌شود . مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری ملکی که تخصص و تجربه ی زیادی در پرونده های ملکی و املاک دارد می‌تواند کمک شایانی به اشخاص کند تا بتوانند در طرح دعوی و تنظیم دادخواست صحیح و همچنین دفاع در پرونده موفق شوند. در صورتی که اشخاص ، وکیل دادگستری همواره در کنارشان باشد و به آن‌ها مشاوره حقوقی دهند هیچ گاه به مشکل حقوقی برخورد نمی‌کنند و یا در صورت مواجه شدن با مشکلی حقوقی راه درست و صحیحی را انتخاب می‌کنند و در نتیجه موفق خواهند بود. تنظیم قراردادهای ملکی از جمله خرید و فروش املاک در قالب مبایعه نامه و همچنین تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای اجاره و سرقفلی لازم است با مشاوره حقوقی با وکیل و نظارت وی صورت پذیرد.

که این امر باعث پیشگیری از ورود خسارت های سنگین به اشخاص می‌شود. مشاوره حقوقی ملک و املاک با وکیل پایه یک دادگستری : در صورتی که تنظیم قراردادهای ملکی توسط وکیل دادگستری انجام شود مسلماً اختلافات ملکی و دعاوی ملکی بین طرفین قرارداد و معامله به شدت کاهش می‌یابد چرا که تنظیم قرارداد با دقت انجام شده است و ابهامات قرارداد به حداقل رسیده ،‌قراردادی که شفاف باشد و تمام تعهدات طرفین روشن باشد ، رسیدگی به چنین پرونده های در مراجع قضایی نیز با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد. مرکز مشاوره حقوقی دادگان با حضور جمعی از قضات بازنشسته دادگستری و همچنین جمعی از وکیل دادگستری با سابقه بیش از ۱۸ سال و تخصص در زمینه‌های پرونده ها و دعاوی ملکی مفتخر است که توانسته است در پرونده هایی که در زمینه املاک مطرح می‌شود به بهترین وجه دفاع نموده و یا طرح دعوی کند و با همکاری و مشورت سایر همکاران در دپارتمان ملکی توانسته اند در این دعاوی همواره موفق باشند.

موسسه دادگان