وکیل وصول مطالبات – وکیل دعاوی چک و اسناد تجاری – مشاوره حقوقی وصول مطالبات و چک

بی‌نام توسط بی‌نام در زمینه وکیل وصول مطالبات صفر دیدگاه

وکیل وصول مطالبات – وکیل دعاوی چک و اسناد تجاری – مشاوره حقوقی وصول مطالبات و چک

وکیل وصول مطالبات وکیلی است که تجربه و سابقه در چنین دعاوی دارند و با مشاوره حقوقی با وکیل چک و وصول مطالبات بهتر امکان به نتیجه رسیدن وجود دارد .

وکیل وصول مطالبات در زمینه ی دعاوی چک ، سفته و برات و اسناد تجاری ، قبض انبار ، رسیدهای پرداخت و فاکتورهای فروش و رسیدهایی که به صورت عادی بیانگر طلب هست اعلام وکالت می‌کند .

بسیاری از چک‌ها فاقد وجه در حساب هستند و بعضا بلامحل صادر شده‌اند .صادر کننده چک بلامحل مرتکب جرمی است که در قانون برای آن مجازات زندان تعریف کرده .دارنده چک بلامحل توسط وکیل چک خود میتواند هم طرح دعاوی کیفری صدور چک بلامحل نماید و هم دعوی حقوقی مطالبه وجه را کند و نسبت به توقیف اموال و ممنوع الخروجی وی اقدام نماید .

داشتن وکیل در دعاوی چک بسیار می‌تواند مفید باشد .تفاوت پرونده و دعاوی چک که وکیل دادگستری متخصص چک دارنده را همراهی می‌کند با پرونده هایی که وکیل آن‌ها را همراهی نمی‌کند را توضیح می‌دهیم .ابتدائا تعریف مختصری از چک می‌کنیم . چک نوشته‌ای می‌باشد که صادر کننده چک به موجب آن می‌تواند تمامی پول خود را یا بخشی از آن را که در بانک دارد بگیرد و یا به شخص دیگری بدهد .

در صورتی که وکیل برای مطالبه چک گرفته شود تا وی را همراهی کند :

از یک سو صدور حکم علیه صادرکننده چک کمتر می‌شود و سریعتر حکم صادر می‌شود .

همچنین حصور شاکی و یا خواهان در دادگاه نمی باشد .

وکیل می‌تواند سریعتر نسبت به توقیف اموال صادرکننده چک اقدام نماید .

وکیل می‌تواند علاوه بر مطالبه وجه چک ، ضرر و زیانهایی که موکل با آن مواجه شده است را از صادرکننده چک بگیرد و همچنین نسبت به خسارت تأخیر در تأدیه نیز اقدام کند .

در مواردی که چک جنبه کیفری بلامحل است وکیل می‌تواند نسبت به جلب صادرکننده چک اقدام کند .

راه حل وصول چک و مطالبات توسط وکیل وصول مطالبات و چک :

در صورتی که خواستار این هستید که سریعتر به پول خود برسید و چک و اسناد طلب خود را نقد کنید لازم است مراحل زیر را انجام بدهید .

تنظیم وقت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل متخصص در چک و وصول مطالبات ( تماس با دفتر مؤسسه و دریافت وقت )

پس از تعیین وقت مشاوره حقوقی حضوری با وکیل ، در وقت مشخص شده در دفتر وکیل حاضر شوید و تمام مدارک و اسناد خود را همراه داشته باشید و مدارک مثبت ادعایتان را به وکیل تحویل دهید و وکالتنامه وکیل را امضا نمایید .

در صورت برگشت چک ، گواهی عدم پرداخت را نیز به وکیل خود تحویل دهید .

مدارک لازم جهت وصول چک توسط وکیل

مدارک شناسایی از قبیل اصل شناسنامه و کارت ملی را همراه داشته باشید .

اصل چک و همچنین در صورت برگشت زدن چک ، گواهی عدم پرداخت را به همراه مشخصات صادر کننده چک (در صورت امکان) به وکیل خود ارائه و تحویل دهید .

صفر دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

دیدگاه خود را درج کنید

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

وکیل و قاضی بازنشسته دادگستری
موسسه حقوقی دادگان

مشاوره حقوقی توسط وکیل

مشاوره حقوقی در موسسات با وکیل پایه یک دادگستری، یک مشاوره حقوقی خوب می‌تواند شما را نصبت به مسائل حقوقی آگاه سازد. یک مشاوره حقوقی خوب می‌تواند شما را در انتخاب وکیل دادگستری و یا سرح دعاوی یاری رساند.

مشاوره حقوقی و وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی توسط وکیل

انتخاب وکیل پایه یک دادگستری مجرب در تهران

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری این مزیت را دارا است که موکلین می توانند مسائل و مشکلات حقوقی خود را متخصصین و وکلای مجرب و حقوقدان مطرح کنند و برای مشکل حقوقی خود راه حلی را پیدا کنند و یا از پدید آمدن مشکلات حقوقی جلوگیری کنند. برای انتخاب وکیل دادگستری مجرب و اخذ مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری شما می‌توانید از طریق تلفن و یا ایمیل با موسسه حقوقی دادگان تماس برقرار کرده و به وصرت حضوری و تلفنی وقتی را برای مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری رزرو کرده و با وکیل دادگستری مجرب مشورت کنید. برای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه ۱ دادگستری ابتدا لازم است با موسسه تماس بگیرید یا اینکه سوال خود را به کتباً در سایت عنوان کنید تا توسط وکیل دادگستری به صورت رایگان پاسخ داده شود. همچنین اگر مشاوره حقوقی تلفنی کمتر از یک دقیقه باشد، به صورت رایگان می‌توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید، با این حال اگر مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری مجرب بیش از یک دقیقه زمان نیاز داشته باشد هزینه هر دقیقه مشاوره با وکیل در حدود ۲۵۰۰ تومان است. مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری نیز جلسه‌ای صد هزار تومان است که سقف مشاوره حضوری در دفتر موسسه در حدود یک ساعت می‌باشد.

چرا وکیل پایه یک دادگستری

در اینجا نقش و وظایف وکیل دادگستری در دادگاه و مراجع قضایی را بر می شماریم و اقدام‌های موثری که وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند به اشخاص ارائه نماید . Attorney-at-law وکیل پایه یک دادگستری تهران : نقش وکیل دادگستری در برقراری و اجرای عدالت در کنار دادگاه ها تأثیر گذار است .وکیل دادگستری با توانمندی و آگاهی به قوانین باعث آرامش خاطر جامعه در برقراری معاملات و قراردادهای خود می‌شود .وجود وکیل دادگستری باعث می‌شود که وی با دادن دادخواست های صحیح و اصولی و لوایح کارساز و دفاعی همه جانبه تلاش خود را در روشن شدن موضوع دعوی برای دادگاه و قاضی باعث می‌شود اشخاص سریعتر و مطمئن تر به خواسته ی خود برسند .وکیل در کنار دادگاه قرار دارند چرا که سوگندنامه وکیل بر این است که دفاع از حق و حقوق مظلوم و برقراری و اجرای عدالت است .تا با دفاع از موکل راه را برای تصمیم گیری دادگاه روشن می نماید . وکیل دادگستری خوب نباید با تفنن به حرفه وکالت و کسب فقط در‌آمد نگاه کند .یک وکیل خوب باید قوی و استوار باشد .دارای استدلال قدرتمندی باشد و بیانش در دادگاه روشن و صریح و بی غش باشد .و هنر سخنوری و دفاع از موکل را بلد باشد تا بتواند به عدالتخواهی از موکل برخیزد .

  1. ارائه کلیه خدمات حقوقی توسط وکیل خوب تهران و مشاور حقوقی خبره بر اساس رشته های تخصصی مرتبط
  2. قبول مسئولیت نظارت بر عملکرد وکیل دادگستری و پاسخگویی قانونی به موکلین در چارچوب قرارداد با موسسه
  3. وجود تعرفه های وکیل مناسب و قابل قبول درمقایسه با نرخ رایج خدمات حقوقی در کشور
  4. امکان تقسیط حق الوکاله وکیل دادگستری
  5. امکان بهره مندی از حضور دو وکیل دادگستری در برخی پروندهای قضایی بدون پرداخت مبلغ اضافی
  6. استفاده از مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین در سراسر کشور و تهران به همراه مشاوره حقوقی تلفنی

موسسه دادگان