وکیل چک برگشتی – وکیل برای وصول چک – وکیل متخصص چک

بی‌نام توسط بی‌نام در زمینه وکیل وصول مطالبات صفر دیدگاه

وکیل دعاوی چک و وکیل چک برگشتی

در ابتدا لازم است سؤالاتی که در زمینه چک برگشتی مطرح می‌شود و بیشتر مورد سؤال واقع می‌شود را عنوان کرد:

تفاوت چک حقوقی با چک کیفری چست ؟

مجازات چک برگشتی چیست ؟ آیا چک برگشتی زندان دارد ؟

چگونه می‌توان شکایت کیفری چک بلامحل را مطرح کرد ؟

چک بلامحل چیست و چه شرایطی دارد ؟

نحوه ی وصول چک از طریق اجرای ثبت چگونه است ؟

چک حقوقی زندان دارد ؟

چک کیفری چیست ؟

هزینه وکیل برای چک برگشتی ؟

چگونگی رفع ممنوع الخروجی چک را بیان کنید ؟

که در ابتدا توضیحی در مورد انواع چک می‌پردازیم و سپس در ادامه به توضیح هر کدام از سؤالات فوق می‌پردازیم .

 

چک انواعی دارد که به تعریفی از هر کدام می‌پردازیم :

چک عادی :چک عادی چکی میباشد که اشخاص به حساب جاری خود به عهده بانک ها صادر می نمایند و دارنده چک جز اعتبار صادرکننده آن تضمینی ندارد .

چک تأیید شده :چک تأیید شده چکی می‌باشد که براساس آن شخص به حساب جاری خود به عهده بانک صادر می نمایند و بانک محال علیه نیز پرداخت وجه آن را تأیید می نماید . در‌واقع بانک معادل مبلغ چک را در حساب صادرکننده مسدود می‌کنند .

چک تضمین شده یا رمز دار :چک رمز دار یا چک تضمین شده چکی است که با درخواست مشتری ، بانک بر عهده همان بانک صادر می نماید و پرداخت آن توسط بانک نیز تضمین می‌گردد .

چک مسافرتی : چک مسافرتی چکی است که از سوی بانک صادر می‌شود و وجه آن در تمامی شعب آن بانک یا توسط کارگزاران و یا نمایندگان آن بانک پرداخت می‌گردد .

صفر دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.

دیدگاه خود را درج کنید

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

وکیل و قاضی بازنشسته دادگستری
موسسه حقوقی دادگان

مشاوره حقوقی توسط وکیل

مشاوره حقوقی در موسسات با وکیل پایه یک دادگستری، یک مشاوره حقوقی خوب می‌تواند شما را نصبت به مسائل حقوقی آگاه سازد. یک مشاوره حقوقی خوب می‌تواند شما را در انتخاب وکیل دادگستری و یا سرح دعاوی یاری رساند.

مشاوره حقوقی و وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی توسط وکیل

انتخاب وکیل پایه یک دادگستری مجرب در تهران

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری این مزیت را دارا است که موکلین می توانند مسائل و مشکلات حقوقی خود را متخصصین و وکلای مجرب و حقوقدان مطرح کنند و برای مشکل حقوقی خود راه حلی را پیدا کنند و یا از پدید آمدن مشکلات حقوقی جلوگیری کنند. برای انتخاب وکیل دادگستری مجرب و اخذ مشاوره حقوقی توسط وکیل دادگستری شما می‌توانید از طریق تلفن و یا ایمیل با موسسه حقوقی دادگان تماس برقرار کرده و به وصرت حضوری و تلفنی وقتی را برای مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری رزرو کرده و با وکیل دادگستری مجرب مشورت کنید. برای مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه ۱ دادگستری ابتدا لازم است با موسسه تماس بگیرید یا اینکه سوال خود را به کتباً در سایت عنوان کنید تا توسط وکیل دادگستری به صورت رایگان پاسخ داده شود. همچنین اگر مشاوره حقوقی تلفنی کمتر از یک دقیقه باشد، به صورت رایگان می‌توانید از مشاوره حقوقی تلفنی استفاده کنید، با این حال اگر مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری مجرب بیش از یک دقیقه زمان نیاز داشته باشد هزینه هر دقیقه مشاوره با وکیل در حدود ۲۵۰۰ تومان است. مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری نیز جلسه‌ای صد هزار تومان است که سقف مشاوره حضوری در دفتر موسسه در حدود یک ساعت می‌باشد.

چرا وکیل پایه یک دادگستری

در اینجا نقش و وظایف وکیل دادگستری در دادگاه و مراجع قضایی را بر می شماریم و اقدام‌های موثری که وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند به اشخاص ارائه نماید . Attorney-at-law وکیل پایه یک دادگستری تهران : نقش وکیل دادگستری در برقراری و اجرای عدالت در کنار دادگاه ها تأثیر گذار است .وکیل دادگستری با توانمندی و آگاهی به قوانین باعث آرامش خاطر جامعه در برقراری معاملات و قراردادهای خود می‌شود .وجود وکیل دادگستری باعث می‌شود که وی با دادن دادخواست های صحیح و اصولی و لوایح کارساز و دفاعی همه جانبه تلاش خود را در روشن شدن موضوع دعوی برای دادگاه و قاضی باعث می‌شود اشخاص سریعتر و مطمئن تر به خواسته ی خود برسند .وکیل در کنار دادگاه قرار دارند چرا که سوگندنامه وکیل بر این است که دفاع از حق و حقوق مظلوم و برقراری و اجرای عدالت است .تا با دفاع از موکل راه را برای تصمیم گیری دادگاه روشن می نماید . وکیل دادگستری خوب نباید با تفنن به حرفه وکالت و کسب فقط در‌آمد نگاه کند .یک وکیل خوب باید قوی و استوار باشد .دارای استدلال قدرتمندی باشد و بیانش در دادگاه روشن و صریح و بی غش باشد .و هنر سخنوری و دفاع از موکل را بلد باشد تا بتواند به عدالتخواهی از موکل برخیزد .

  1. ارائه کلیه خدمات حقوقی توسط وکیل خوب تهران و مشاور حقوقی خبره بر اساس رشته های تخصصی مرتبط
  2. قبول مسئولیت نظارت بر عملکرد وکیل دادگستری و پاسخگویی قانونی به موکلین در چارچوب قرارداد با موسسه
  3. وجود تعرفه های وکیل مناسب و قابل قبول درمقایسه با نرخ رایج خدمات حقوقی در کشور
  4. امکان تقسیط حق الوکاله وکیل دادگستری
  5. امکان بهره مندی از حضور دو وکیل دادگستری در برخی پروندهای قضایی بدون پرداخت مبلغ اضافی
  6. استفاده از مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین در سراسر کشور و تهران به همراه مشاوره حقوقی تلفنی

موسسه دادگان