وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی

درباره ما

دادگان یک مؤسسه حقوقی است که ارائه دهنده خدمات حقوقی جامع و گسترده به صورت آنلاین و اینترنتی و همچنین مشاوره حقوقی حضوری بوده و خدمات حقوقی گوناگونی را در عرصه بین‌المللی که از بیش از ۲۰۰ وکیل دادگستری با سابقه، استادان دانشگاه – قضات بازنشسته دادگستری و مشاوران حقوقی مجرب تشکیل شده است که به صورت کاملاً حرفه‌ای، تخصصی ارائه می‌دهد. مؤسسه حقوقی شکلی از مؤسسات هستند که با استفاده از دپارتمان‌های تخصصی حقوقی و وکیل تخصصی به ارائه خدمات مشغول هستند.
این در حالی است که مؤسسه حقوقی فراتر از یک دفتر وکیل یا دفتر وکالت است. چرا که در موسه حقوقی تعداد کثیری وکیل پایه یک دادگستری با تخصص‌های مختلف: وکیل کیفری، وکیل خانواده طلاق، وکیل انحصار وراثت، وکیل دادگستری امور بین‌الملل. وکیل دادگستری متخصص تنظیم عقود و قراردادها، وکیل دادگستری ملکی و ... که همگی این وکلا از بهترین وکیل دادگستری در تهران و ایران می‌باشند که دارای رتبه علمی بالای دانشگاهی از استادان و متخصصان علم حقوق هستند که هرکدام در دپارتمانی به صورت تخصصی ارائه خدمات حقوقی و قضایی جامع به موکلین را برعهده دارند.

در مؤسسه حقوقی دادگان ابتدا شما با مؤسسه تماس می‌گیرید و وقتی را برای مشاوره حقوقی رزرو می‌کنید، آنگاه با مراجعه به مؤسسه حقوقی و اخذ مشاوره حقوقی حضوری اگر نیاز به وکیل پایه یک دادگستری متخصص در موضوع داشته باشید، پرونده و مدارک شما در کارگروه تخصصی مرتبط به شور گذاشته خواهد شد و پس از بررسی‌های مختلف به شما اعلام می‌شود که چه کسی وکالت پرونده شما را برعهده خواهد گرفت. این روش تا اخذ حکم از دادگاه ادامه خواهد داشت تا پرونده شما با استفاده از خرد جمعی و تجربه وکلای تخصصی مرتبط دپارتمان به بهترین نحو پیگیری شود.


مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی در موسسه حقوقی دادگان به صورت کوتاه است و در صورت رزرو مشاوره می‌توانید از مشاوره تخصصی حقوقی تلفنی بهره‌مند شوید.

رزرو مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین

سوالات حقوقی خود را می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت موسسه بپرسید تا توسط مشاور حقوقی و وکیل دادگستری پاسخ داده شوند.

طرح پرسش

انتخاب وکیل دادگستری

بعد از مطالعه پرونده شما توسط کارگروه تخصصی می‌توانید با استفاده از وکیل پایه یک با تجربه پرونده حقوقی خود را به کاردان بسپارید.

انتخاب وکیل

مشاوره حقوقی حضوری

در صورت نیاز به مشاوره حقوقی حضوری در دفتر موسسه حقوقی، نیز با استفاده از رزرو مشاوره حقوقی حضوری در سایت قابل انجام است.

رزرو مشاوره حقوقی

موسسه دادگان